Co je to iFotovoltaika®?

Nejsme jen montážní firma, jsme dlouhodobý partner vás a vaší fotovoltaiky. Zajistíme správné fungování systému a maximální efektivitu provozu.

Co znamená iFotovoltaika®

iFotovoltaika® = inteligentní fotovoltaika

1

Personalizovaná konfigurace

Pomocí nejmodernějších přístupů navrhneme vhodnou konfiguraci systému na míru přímo pro vás. Jsme nezávislí a díky tomu nejsme vázáni na jednoho dodavatele komponentů fotovoltaické elektrárny. Proto dokážeme našim zákazníkům nabídnout výběr z širokého spektra komponentů.

2

Spolehlivá montáž

Kvalitní komponenty vyžadují precizní montáž. Ta nám zabere přibližně 2 dny. Nehledáme žádné zkratky a ulehčování práce. Naopak klademe důraz na dodržování veškerých norem a doporučených pracovních postupů. Dokončení fotovoltaické elektrárny garantujeme do 60 dní od vzniku projektu. 

 

3

FULL SERVICE

Zprostředkujeme potřebnou komunikaci s distributorem (ČEZ, EG.D) ve věci žádosti, smlouvy a připojení. Zajistíme podklady pro dotaci Nová zelená úsporám (NZÚ). Provedeme vás zkrátka celým procesem od A do Z

4

Optimalizace systému

Poskytujeme záruční i pozáruční servisúdržbu a monitoring, průběžnou optimalizaci systémudlouhodobou práci s přebytky energie (výkup, ukládání, sdílení, ...).

SunExtra

Příprava

Navrhneme řešení fotovoltaické elektrárny (FVE) na míru přímo pro vás.

FVE tak maximálně přizpůsobíme vašim potřebám, například v závislosti na spotřebě elektrické energie nebo typu objektu. Ať už z pohledu technického nastavení systému a komponentů, nebo z finančního pohledu tak dokážeme vypracovat řešení fotovoltaické elektrárny, která bude spolehlivě a efektivně sloužit po desetiletí. Jsme zvyklí pracovat se speciálními požadavky našich zákazníků. Proto se nevyhýbáme složitějším řešením systému.

SunExtra

Montáž a instalace

Naše hlavní hodnoty jsou kvalita, bezpečnost, řešení na míru a maximální efektivita. A tyto hodnoty dodržujeme také během montáže a instalace fotovoltaické elektrárny.

Během montáže a instalace všech komponentů striktně dodržujeme veškeré normy a doporučení výrobců panelů a zhotovitelů střešní kontrukce a krytiny. Proto dokážeme předejít jakýmkoliv případným problémům s fotovoltaickými panely a celkovým systémem.

Veškeré instalace provádějí naši kmenoví kvalifikovaní pracovníci, za jejichž odbornost a pečlivě odvedenou práci zákazníkům ručíme.

Samozřejmostí je pro nás lidský přístup. Rozumíme, že každý termín instalace FVE vám nemusí vyhovovat. Proto se vám budeme snažit maximálně přizpůsobit.  

 

SunExtra

Technické řešení iFotovoltaika®

Naše filozofie spočívá také v nestranném výběru komponent zavedených výrobců, např: Goodwe, Huawei, Sofar, SolaX, Victron. Na jejich řešení pak stavíme celý servis. Vše je doplněné o AC a DC rozvaděče, které jsou odolné vůči vodě a používají kvalitní jističe a přepěťové ochrany (primárně od české značky OEZ).

Nešetříme na věcech, které mohou ohrozit funkčnost, bezpečnost, ale i efektivitu elektrárny.

Domluvte si bezplatnou konzultaci

Nejste si jisti výběrem správné sestavy? Máte otázky ohledně dotací? Nebo máte specifický požadavek? Domluvte si konzultaci s našim expertem, který vám na všechny vaše otázky rád odpoví.

Aktuální stav
Aktuální stav

Instalujeme do 30 dní od podpisu smlouvy