Jak může fungovat spolupráce mezi vámi a námi?

Dokážeme kompletně zařídit vaši cestu k energetické nezávislosti

SunExtra

Rodinné domy a malé elektrárny

Celý proces od prvotní úvahy až po výrobu vlastní elektřiny není složitý. Celým procesem vás navíc můžeme provést tak, abychom minimalizovali vaši práci. Vezmeme tak na svá bedra maximum toho, co je potřeba udělat - záleží jen na vás. Nabízíme FULL SERVICE spolupráci, kdy nám pouze sdělíte vaše požadavky, poskytnete potřebné vstupní informace a zbytek práce je na nás.

Chcete-li se však na nějakých činnostech procesu podílet (například vyřízení dotace), rozhodně to není problém. To, jakým způsobem bude spolupráce probíhat, je pouze na vás. Celý proces si můžete prohlédnout v interaktivním rozhraní na naší úvodní stránce. Základní kroky procesu jsou ve zkratce: ZAJIŠTĚNÍ VSTUPNÍCH INFORMACÍ, NABÍDKA ŘEŠENÍ, PROJEKT, ADMINISTRATIVA, MONTÁŽ, PROVOZ.

SunExtra

Firemní instalace a bytové družstva

Máte zájem o větší fotovoltaickou elektrárnu nebo fotovoltaiku umístěnou na bytovém domě? Rádi vám poradíme, jak se na to připravit a následně zařídíme celý proces přes povolení až po finální předání díla.

SunExtra

Vyřízení dotací

Instalovali jste si fotovoltaickou elektrárnu svépomocí nebo vám jiná firma nemůže vyřídit dotaci? Můžeme ji vyřídit za vás. Stačí se ozvat. Našim klientům jsme zvyklí dotaci kompletně vyřizovat a je to již zahrnuto v ceně.

Domluvte si bezplatnou konzultaci

Nejste si jisti výběrem správné sestavy? Máte otázky ohledně dotací? Nebo máte specifický požadavek? Domluvte si konzultaci s našim expertem, který vám na všechny vaše otázky odpoví.

Aktuální stav
Aktuální stav

Instalujeme do 30 dní od podpisu smlouvy