Instalace FVE

Instalace FVE pro RODINNÉ DOMY, FIRMY, BYTOVÁ DRUŽSTVA, i v rámci programů NZÚ Light 

Instalace FVE je hlavním předmětem našeho podnikání. Máme nastavenou kapacitu na úroveň 256 intalací ročně. 55% intalací se dlouhodbě profiluje v segmentu RD Morava, druhý segment v pořadí jsou FIREMNÍ INSTALACE do 50 kW. Třetím segmentem jsou RD v Čechách. 

Naše základní filosofie je postavená na kvalitě. Nezávodíme v rychlosti instalací (víme, že některé firmy na trhu FVE zvládají instalaci střešních panelů rodinných domů za jeden den, u nás jsou to minimálně dva dny a v některých případech u složitějších instalací i tři dny), nesnažíme se najít jednoduchou variantu (nehledáme nejjednodušší řešení, zaměřujeme se spíše na funkční řešení a efektititu provozu).

Instalace realizují naši kmenoví zaměstnanci. Nenajímáme si no-name externí firmy nebo externí montážní čety - mít vlastní zaměstnance je pro nás sice dražší a současně složitější řešení, ale jedině tak se můžeme na odvedenou práci našich lidí maximálně spolehnout (máme pod kontrolou jak výběr pracovníků, tak jejich školení a samotnou práci).

A proč to tak děláme? Protože z dlouhodobého hlediska je to lepší jak pro vás, tak i pro nás. Obě dvě strany se díky tomu vyvarují servisním zásahům, obě dvě strany mají větší počit jistoty, bezpečnosti a pohody. 

Aktuální stav
Aktuální stav

Instalujeme do 30 dní od podpisu smlouvy