Proces

SunExtra

DEFINICE PROCESU

Celý proces je poměrně jednoduchý a logický. Dá se shrnout do několika základních kroků: KONFIGURACE, ADMINISTRATIVA, PROJEKT, MONTÁŽ, Celý proces je znázorněný a popsaný v jednotlivých krocích na naší tutulní stránce. Tato stránka současně slouží, jako interaktivní rozhraní, které může sloužit pro naší komunikaci.

SunExtra

časová osa

Časový osa celého procesu je dlouhá přibližně 6 měsíců. První fází je KONFIGURACE systému. Může to být práce na dva dny, může to být dlouhý proces. Záleží na tom, jak rychle budeme schopni najít společně řešení. Další fází je administrace. Z naší strany to je poměrně rychlá akce (bavíme se souhrnně o dvou - třech týdnech v různých fázích a při různých úkonech). Brzdit nás může spíše dodavatel elektřiny (ČEZ), který má svoje lhůty na svá vyjádření. Následným krokem je objednání a dodání materiálu. To může být časově náročnější v případě specifických požadavků. Trh se trošku "urval ze řetězu" a některé specifické komponenty můžeme čekat poměrně dlouho. Montáž je už jenom pomyslnou třešinkou na dortu - standardně zabere dva - tři dny.

SunExtra

Full service nabídka

Celý proces - od prvotní úvahy až po výrobu vlastníelektříny není složitý. Celým procesem vás můžeme provést tak, abychom minimalizovali to, co musíte udělat vy a vzali na svá bedra maximum toho, co je potřeba udělat - záleží jen na vás. Nabízíme vám FULL SERVICE spolupráci, kdy vy nás jenom odstartujete a dáte nám potřebné vstupní informace. Ale bez problémů vám nabízíme i spolupráci na jakoukoli dílčí činnost.Celý proces je znázorněný v interaktivním rozhraní na naší úvodní stránce. Základní kroky algoritmu jsou: ZAJIŠTĚNÍ VSTUPNÍCH INFORMACÍ, NABÍDKA ŘEŠENÍ, PROJEKT, ADMINISTRATIVA, MONTÁŽ, PROVOZ.

Domluvte si bezplatnou konzultaci

Nejste si jisti výběrem správné sestavy? Máte otázky ohledně dotací? Nebo máte specifický požadavek? Domluvte si konzultaci s našim expertem, který vám na všechny vaše otázky odpoví.