Jak to celé funguje?

Provedeme vás celým procesem od projektu po instalaci. Zařídíme za vás vše včetně dotací. Naše péče nekončí ani instalací fotovoltaické elektrárny, postaráme se o vás i poté.

SunExtra

Co pro vás můžeme udělat

Provedeme vás světem fotovoltaiky od A do Z. Zaštítíme komunikaci s úřady a vyřízení dotace. Montáží nekončíme a rádi vám pomůžeme i se servisem a případnými úpravami (např. přidání panelů, baterií atd.).

Níže jsou vysvětlené jednotlivé kroky spolupráce s námi. Pokud jsme vás zaujali vyzkoušejte náš konfigurátor pro získání cenové nabídky zdarma a bez nutnosti zadávat jakýkoli kontaktní údaj.

Co vás čeká?

01 Návrh vhodného řešení

Na základě vašich vstupních údajů, vypracujeme návrh nejvhodnějších modelových řešení. V našem konfigurátoru se dozvíte kolik vás projekt bude stát, kolik ušetříte na energiích, jak velkou dotaci dostanete a jaká bude návratnost investice.

02 Osobní schůzka a konzultace řešení

Následně vás kontaktuje náš expert, který s vámi prokonzultuje vybrané řešení a domluví si s vámi prohlídku, kde si zjistí možnosti instalace panelů.

03 Podpis smlouvy

Pokud dojde ke vzájemné shodě, bude na místě podepsána smlouva o dílo, která vám okamžitě garantuje naše služby. Domluvíme se spolu také na možnostech financování.

04 Vyřídíme za vás veškerou administrativu

Zajistíme za vás vytvoření projektu, přihlášení fotovoltaiky do sítě distributora, vyřízení žádosti o dotaci, případně pomůžeme s financováním. Tato fáze se může protáhnout ze strany dodavatele energie (ČEZ).

05 Sestavu nainstalujeme a vše důkladně otestujeme

Sestavení a instalaci provede náš zkušený montážní tým. Instalace probíhá v rozmezí 2 až 3 dnů. Náš tým následně systém zprovozní, vysvětlí vám jak funguje a ukáže vám, jak ho lze jednoduše ovládat pomocí aplikace v chytrém telefonu.

06 Provedeme revizi systému

Do 14 dnů od instalace vás navštíví náš revizní technik, který prověří zapojení celého systému a jeho funkčnost a předá vám nezbytné dokumenty pro připojení do distribuční sítě (ČEZ, PRE nebo EDG).
Následně vás technik připojí do distribuční sítě.

07 Předání díla a vyplacení dotace

Zakládáme si na přátelském vztahu s každým zákazníkem, proto pro nás předáním spolupráce nekončí. Můžete se na nás kdykoliv obrátit.
Hned po připojení do sítě pošleme veškerou dokumentaci na Státní fond životního prostředí. Následně vám bude vyplacena dotace.

SunExtra

Pojďte do toho s námi

Nabízíme vám komplexní spolupráci, fotovoltaika nás baví a rádi vám pomůžeme se vstupem do tohoto energeticky nezávislého světa. Naši experti se FVE zabývají několik let a používáme vždy nejmodernější přístupy a technologie. Náš přístup jsme pojmenovali iFotovoltaika®, více se dočtete v odkazu níže.

FAQ

Často se nás ptáte na tyto dotazy

Pokud zde nenajdete odpovědi na své otázky, navštivte sekci dotazů. Nebo nás rovnou kontaktujte.

Jak fungují fotovoltaické systémy?

Kolik energie může fotovoltaický systém vyrobit?

Jaké jsou výhody a nevýhody fotovoltaických systémů?

Jaká je životnost fotovoltaického systému?

Je možné připojit fotovoltaický systém k elektrické síti?

Jaké jsou náklady na instalaci fotovoltaického systému?

Je nutné mít pro instalaci fotovoltaického systému speciální povolení?

Domluvte si bezplatnou konzultaci

Nejste si jisti výběrem správné sestavy? Máte otázky ohledně dotací? Nebo máte specifický požadavek? Domluvte si konzultaci s našim expertem, který vám na všechny vaše otázky odpoví.

Aktuální stav
Aktuální stav

Instalujeme do 30 dní od podpisu smlouvy