Montáž a zprovoznění systému

SunExtra

Montáž - termín

Montáž není technologicky složitá operace. Pokud je vše dobře připraveno, trvá montáž maximálně 2 dny. Termín montáže většinou definujeme s dostatečným časovým předsthem a jsme vám schopni pružně vyjít vstříč.

SunExtra

Potřebná součinnost při montáži

První zásadní požadavek na součinnost při montáži je zajištění příjezdové cesty a parkování. Většina montáží je obsluhovaná 2 vozy. Montážní četa pracujetak, aby celou akci stihla ve dvou dnech. Pokud není zajištěná příjezdová cesta a parkování, zbytečně se akce komplikuje a prodlužuje. Druhý požadavek na součinnost se týká zpřístupnění míst montáže. Nejen střechy, ale hlavně míst k instalaci střídače a baterií. Pokud se v rámci montáže musí přestěhovat skříně v technické místnosti, tak je to CTRL C, CTRL V jako u požadavku na přjezdovou cestu. Zdánlivě jednoduché a logické požadavky, ale ... Jinak nic nepotřebujeme. NIC.

SunExtra

Připravenost na montáž

Potřebná připravenost na montáž je vyřešena v době podpisu smlouvy. Definuje připavenost pro montáž střešních panelů (respektive hliníkových konstrukcí panelů), připravenost pro instalaci měniče a baterie, a definuje připravenost pro kabelové prostupy. Důležité je, aby to, co bylo dohodnuto, bylo připraveno. Malý příklad: pokud se dohodneme, že budou prostupy hotovy a budou nainstalované chráničky, tak je blbé, když naše četa na místě musí neplánovaně udělat. Pokud dopředu počítáme s tím, že prostupy a chráničky budou naši pracovníci instalovat, budou na to připraveni (materiálově i personálně) a všechno stihnou v pohodě.

Domluvte si bezplatnou konzultaci

Nejste si jisti výběrem správné sestavy? Máte otázky ohledně dotací? Nebo máte specifický požadavek? Domluvte si konzultaci s našim expertem, který vám na všechny vaše otázky odpoví.

Aktuální stav
Aktuální stav

Instalujeme do 30 dní od podpisu smlouvy