Návrh systému

SunExtra

Náš vstupní návrh

Na základě vstupních informací pro vás připravíme nabídku fotovoltaického systému. Naše návrhy zahrnují: navržení typu systému (hybridní, ON-GRID, OFF-GRID), návrh výkonu fotovoltaické elektrárny, návrh složení a typů jednotlivých komponentů systému (typu a počtu solárních panelů, měniče a případně baterie). Součástí naší nabídky je také návrh umístění jednotlivých komponentů v rámci objektu, návrh zabezpečení a návrh řízení a kontroly provozu. Náš návrh budeme v průběhu celého procesu s vámi průběžně komunikovat. Jsme připraveni obhájít naše řešení a jsme připraveni naše řešení modifikovat v závislosti na vašich požadavcích.

SunExtra

Alternativní návrhy

Součástí našeho návrhu řešení jsou i alternativní varianty. Z nich můžete libovolně vybírat to, co bude vašim představám vyhovovat nejvíce. Uvítáme i vaše alternativní návrhy a pokusíme se je zakomponovat do finálního řešení. Díky naší flexibilitě a nezávislosti na dodavatelích jsme schopni maximálně vyhovět vašim osobním preferencím.

SunExtra

Finální řešení

My navrhneme řešení fotovoltaické elektrárny a důkladně jej s vámi prokonzultujeme. V případě velmi specifických požadavků zhodnotíme rizika z hlediska bezpečnosti a správného fungování. Pokud náš projektant nebo revizní technik vyhodnotí vaše požadavky jako přijatelné, rádi je zohledníme ve finálním řešení fotovoltaického systému.

Domluvte si bezplatnou konzultaci

Nejste si jisti výběrem správné sestavy? Máte otázky ohledně dotací? Nebo máte specifický požadavek? Domluvte si konzultaci s našim expertem, který vám na všechny vaše otázky odpoví.

Aktuální stav
Aktuální stav

Instalujeme do 30 dní od podpisu smlouvy