Přenos informací

SunExtra

Algoritmus a postup zadávání informací

Informace zadáváte postupně - tak, jak postupujeme v rámci algoritmu práce na vašem projektu. To znamená, že vaše vstupní informace předáváte v několika fázích. Maximálním možným způsobem se snažíme minimalizovat a zjednodušovat administrativní náročnost.

SunExtra

Obsahová stránka požadovaných informací

Principiálně: chceme pro vás pouze a jenom informace, které potřebujeme pro realizaci vaší poptávky a vašeho projektu. V první fázi po vás potřebujeme jednoduchý údaj o vaší spotřebě elektřiny - respektive o požadovaném výkonu elektrárny. Spotřebu můžete zadávat v kWh nebo v Kč. Ve druhé fázi budeme řešit otázku konfugurace systému a výběru jednotlivých komponentů a jejich umístění v nemovitosti. V této souvislosti po vás budeme chtít informace o charakteristice střechy (orientace, sklon, typ střešní krytiny, nosnost), představ o práci s přebytkem (baterie, ohřev vody, distributor), představ o poměru kvalita / cena ostatních komponentů systému (baterie, střídač) a dispozičního řešení komponentů. Další várka informací se týká případného financování a vyřízení dotace. V této souvislosti budeme po vás potřebovat osobní informace (zejména pokud budeme pro vás zajišťovat úvěr).Následující várka informací se týká montáže = termín, případná omezení v dostupnosti a rozsah požadovaných přípravných prací. Poslední várka informací se týká představ o servisu a monitoringu.

SunExtra

Metody přenosu informací

Máme k dispozici tři základní způsoby přenusu informací mezi námi a vámi. První způsob je prostřednictvím našeho komunikačního rozhraní na titulní stránce www stránek. Komunikační rozhraní funguje tak, že se po přihlášení do systému se dostáváte do "SVÉHO" osobního rozhraní, kde je přehledně definováno, ve které fázi projektu se nacházíte, co je aktuálně probíhající činnost, co je nejbližší následující krok. Dále jsou v tomto rozhraní přehledně uloženy veškeré doposud realizované kroky a informace a jsou v něm definované budoucí kroky. Druhá varianta komunikace je prostřednictvím elektronické pošty (e-mailu). Třetí varianta je prostřednictvím osobních konzultací našeho pracovníka. Záleží na vás, jakou metodu komunikace si zvolíte, samozřejmě je možno využít i kombinaci výše definovaných způsobů komunikace.

SunExtra

Ochrana osobních údajů

Respektujeme vaše soukromí. Předmětem našeho podnikání není obchodování s informacemi, ale fotovoltaika. Vaše informace máme jen a pouze pro potřeby realizace vašeho projektu a pro potřeby vaší obsluhy v rámci servisní a revizní služby. Nepíšeme vám žádné newslettery, neotravujeme vás nevyžádanou poštou. Veškeré informace uchováváme a pracujeme s nimiv souladu s principy GDPR.

Domluvte si bezplatnou konzultaci

Nejste si jisti výběrem správné sestavy? Máte otázky ohledně dotací? Nebo máte specifický požadavek? Domluvte si konzultaci s našim expertem, který vám na všechny vaše otázky odpoví.

Aktuální stav
Aktuální stav

Instalujeme do 30 dní od podpisu smlouvy