Provoz fotovoltaické elektrárny

SunExtra

Provoz fotovoltaické elektrárny

Provoz fotovoltaické elektrárny jeautomatický a nevyžadujeaktivní přístup uživatele. Naše společnost nabízí monitoring, dohled, revize a servis provozu. Servisní služby nabízíme i v režimu vzdáleného přístupu s on-linevyhodnocováním správnosti funkčnosti a automatickou detekcí případných anomálií.

SunExtra

MONITORING A UDRŽBA KOMPONENTŮ

Fotovoltaický systém a jeho jednotlivé komponentyje nutno pravidelně monitorovat, kontrolovat a udržovat. Není to žádná intenzivní práce, je to spíše o tom, myslet na to a věnovat tomu jednou za čas nějakou energii. Část prací údržby musí být realizovaná odborným personálem (například elektrorevize při zásahu do systému). Část kontroly zajišťuje systém automaticky prostřednictvím jeho "self-monitoring" funkcí (generováním chybových hlášek - ideálně v režimu vzdáleného přístupu). Část kontroly a údržby musí "někdo" zajistit . Minimálně se jedná o pravidelnou vizuální kontrolu jednotlivých komponentů, čístění fotovoltaických panelů nebo doplňování destilované vody do některých typů olověných baterií. Nabízíme vám možnost přenést část kontrolní činnosti a údržby na nás. Naše spolupráce může být kdekoliv v intervalu <NIC-FULL SERVICE>.

SunExtra

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Jednotlivé komponenty a systém, jako celek mají definovou záruční dobu. Po dobu záruky jsme vám automaticky k dispozici při řešení jakýchkoliv problémů. Nad rámec standardního záručního servisu vám nabízíme také spolupráci v rámci pozáručního monitoringu a servisu.

Domluvte si bezplatnou konzultaci

Nejste si jisti výběrem správné sestavy? Máte otázky ohledně dotací? Nebo máte specifický požadavek? Domluvte si konzultaci s našim expertem, který vám na všechny vaše otázky odpoví.

Aktuální stav
Aktuální stav

Instalujeme do 30 dní od podpisu smlouvy